gototop
23.05.2012 Vychází CD Hotel v tiché ulici (FOLKtime.cz)    Tisk
Zajímavosti
Lada Šimíčková a Ivo Cicvárek Vás srdečně zvou na koncerty, na nichž pokřtí své nové CD Hotel v tiché ulici, které oficiálně vychází 25. května 2012 u Indies Scope Records. Jde o jemné akusticko-elektronické album, které shrnuje jejich dosavadní tvorbu obohacenou o skvělé instrumentální výkony přizvaných hostů, kterými jsou Petr Pospíšil (kontrabas), Vilém Spilka (kytara), Jan Vašina (saxofon), Luboš Malina (banjo, irská flétna) a Martin Kleibl (bicí).

Ivo Cicvárek a Lada Šimíčková
Ivo Cicvárek a Lada Šimíčková
foto: Marek Kamínek (www.fotokaminek.cz)
První křest se uskuteční 29. května 2012 od 19:30 v Brně v kavárně Café Práh ve Vaňkovce a Ladu s Ivem na něm doporovodí kapela složená z většiny muzikantů, kteří na albu hrají. Hostem a kmotrem alba bude pro tento večer písničkář Slávek Janoušek, který se na desce podílel i autorsky svou hudbou. Dalším milým hostem bude kapela Nevermore & Kosmonaut a určitě dojde i na samostatný Ivův písničkářský blok.

Druhý jarní křest bude 30. května 2012 od 19:30 v Praze v Barevné kavárně (Londýnská 30) a i tentokrát si Lada s Ivem přizvali muzikanty hrající na desce – doprovodí je jejich kontrabas a saxofon. Hlavním hostem večera bude písničkářka Žofie Kabelková a určitě i v Praze si Ivo zahraje svůj blok.

Jelikož Lada a Ivo neuvažují o tom, že by v rozšířené sestavě koncertovali příliš často, půjde o poměrně jedinečnou příležitost slyšet je s kapelou za zády.

Sdílet na...
Kam dál?

» Ivo Cicvárek dokončuje nové album Padá (FOLKtime.cz)

» Brno v létě rozezní Festival ve středu (FOLKtime.cz)

» Ivo Cicvárek & OKO - V letadle (Vladimír Konopas ­ Šaolín)

» Ivo Cicvárek – 20 let písničkářem (Ivo Cicvárek)

» Ivo Cicvárek – nová písničkářská deska (Ivo Cicvárek)

Komentáře pro tento článek
Přidat Nový Hledat RSS
Jméno:
Email:
 
Název:
Naše hlavní město
 antispamová kontrola
UBBKód:
[b] [i] [u] [url] [quote] [code] [img] 
 
 
:-D:-):-(:-0:shock::confused:8-):lol::-x:-P:oops::cry::evil::twisted::roll::wink:
:!::?::idea::arrow:
 
Internetové odkazy vkládejte pomocí UBBKódu (4. ikona zleva)!
 
Prosím, opište anti-spamový kód, který je zobrazen v obrázku. Pokud Vás obtěžuje zadávání tohoto kódu, zaregistrujte se a pište komentáře jako přihlášený uživatel.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."