gototop
19.03.2012 Folk v Ostravě přehledně na webu (Mirek Zajac Duda)    Tisk
Zajímavosti
Vážení přátelé folkové a country hudby,
rádi bychom vás informovali o našem novém webu Folk v Ostravě - www.folkvostrave.cz. Stránky jsou v provozu od konce listopadu 2011. Informují o akcích, které pořádáme a spolupořádáme - Tóny cest (112 pořadů), Trampský guláš (15 ročníků), Jarní a Podzimní ozvěny (3 akce) a bluegrassová přehlídka Bluebells (3 ročníky). Je zde také přehled více než 30 kapel v Ostravě a okolí, v sekci Přehrát hudbu na pozadí potom ukázky z jejich tvorby.
Najdete zde také výběr z trampského časopisy Cesty, který jsme vydávali 7 let.
Snažíme se skládat střípky z minulosti a současnosti  folkové a country scény v Ostravě a širokém okolí. Některé vzpomínky, fotografie a nahrávky by asi byla škoda nechat zmizet v nenávratnu. Spolu s aktuálními informacemi pak snad přispějeme  svým malým dílem k rozvoji tohoto žánru.
Stránky neustále doplňujeme, každý týden zde najdete nejméně 7 nových článků a 1 video, v kalendáři uveřejníme také termíny cestovatelských přednášek. Uvítáme každou formu spolupráce ze strany kapel, organizátorů i posluchačů.
Folk v Ostravě
Folk v Ostravě

Sdílet na...
Komentáře pro tento článek
Přidat Nový Hledat RSS
Jméno:
Email:
 
Název:
Naše hlavní město
 antispamová kontrola
UBBKód:
[b] [i] [u] [url] [quote] [code] [img] 
 
 
:-D:-):-(:-0:shock::confused:8-):lol::-x:-P:oops::cry::evil::twisted::roll::wink:
:!::?::idea::arrow:
 
Internetové odkazy vkládejte pomocí UBBKódu (4. ikona zleva)!
 
Prosím, opište anti-spamový kód, který je zobrazen v obrázku. Pokud Vás obtěžuje zadávání tohoto kódu, zaregistrujte se a pište komentáře jako přihlášený uživatel.
Peggy   |46.174.58.xxx |19.03.2012 09:25:23
Stránky i akce jsou supr Díky ! V článku ja akorát neúplná adresa stránek a háže to tím pádem chybu.. stránky jsou na adrese http://folkvostrave.cz/
Houbák  - Odkaz   |SAdministrator |19.03.2012 12:35:48
Dík za info. Odkaz jsem opravil.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."