gototop
01.07.2021 Folkový Pluháč 2021 (Pavel Černý)    Tisk
Pozvánky
Folkový Pluháč 2021
Folkový Pluháč 2021
Vážení čtenáři FOLKtimu, festival Folkový Pluháč se opět blíží. Koná se v obci Pluhův Žďár nedaleko Kardašovy Řečice v okrese Jindřichův Hradec již 3. ročník. Své místo si našel na nádvoří zámku patřícím potomkům prezidenta Edvarda Beneše a v areálu Penzionu U Zámku.
Můžete se těšit například na zmačkanou ženu, maďarštinu, kapelu plnou kantorů či absolutně nejmladšího muzikanta v historii festivalu. A samozřejmě nebudou ochuzeny ani vaše chuťové pohárky.
Bližší informace najdete v přiložené upoutávce od Standy Tošnera a taky na www.folkovypluhac.cz.
Těšíme se na vás v Pluhově Žďáru 24. července 2021.
Invalid Video: ">https://www.youtube.com/watch?v=an3ol6lF4-8}
 
Prosím, věnujte pozornost změně dramaturgie na festivalu Folkový Pluháč, který vypukne 24. července 2021 v Pluhově Žďáru. Tedy na Jindřichohradecku v blízkosti Kardašovy Řečice.
Ze závažných zdravotních důvodů namísto skupiny COP vystoupí Ivan Hlas trio. Pořadatelé i Copáci děkují za pochopení. (Pavel Jarčevský)

Sdílet na...
Komentáře pro tento článek
Přidat Nový Hledat RSS
Jméno:
Email:
 
Název:
Naše hlavní město
 antispamová kontrola
UBBKód:
[b] [i] [u] [url] [quote] [code] [img] 
 
 
:-D:-):-(:-0:shock::confused:8-):lol::-x:-P:oops::cry::evil::twisted::roll::wink:
:!::?::idea::arrow:
 
Internetové odkazy vkládejte pomocí UBBKódu (4. ikona zleva)!
 
Prosím, opište anti-spamový kód, který je zobrazen v obrázku. Pokud Vás obtěžuje zadávání tohoto kódu, zaregistrujte se a pište komentáře jako přihlášený uživatel.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."