gototop
20.06.2005 Nové mp3 na FOLKtimu (Houbák)    Tisk
Novinky

Od začátku tohoto měsíce přibylo v sekci MP3 poměrně dost nových nahrávek. Jedná se o písničky plzeňské kapely Jolly band, bluesové Parníku z Jihlavska a trampské skupiny Sedm nedostatečných ze Starého Plzence, která o sobě napsala i pár řádek:

První nedostatečná nota z nás vypadla v roce 2001 ve městečku Starý Plzenec, kde dodnes zkoušíme. Zatímco pánská část kapely zůstává od té doby nezměněna, ta krásnější část se čas od času prostřídá. Repertoár je v drtivé většině tvořen vlastní tvorbou, na které se podílejí téměř všichni muzikanti v kapele. Nejčastějším místem našich vystoupení je plzeňský Hifi klub. Za úspěch považujeme náš postup do finále oblastního kola Trampské porty 2005 v Březové u Sokolova. Píseň Ranní déšť je první naší nahrávkou. V souvislostí s ní připravujeme rozběhnutí i našeho kapelního webu.

Chcete-li tedy lépe porozumět názvu Sedm nedostatečných, a zjistit, kolik nás doopravdy je, navštivte některé z našich vystoupení. To nejbližší bude 2.7. pod Radyní v rámci akce na podporu opravy hradu Radyně.

Takže neváhejte, stahujte a poslouchejte!!!


Sdílet na...
Komentáře pro tento článek
Přidat Nový Hledat RSS
Jméno:
Email:
 
Název:
Naše hlavní město
 antispamová kontrola
UBBKód:
[b] [i] [u] [url] [quote] [code] [img] 
 
 
:-D:-):-(:-0:shock::confused:8-):lol::-x:-P:oops::cry::evil::twisted::roll::wink:
:!::?::idea::arrow:
 
Internetové odkazy vkládejte pomocí UBBKódu (4. ikona zleva)!
 
Prosím, opište anti-spamový kód, který je zobrazen v obrázku. Pokud Vás obtěžuje zadávání tohoto kódu, zaregistrujte se a pište komentáře jako přihlášený uživatel.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."