gototop
25.08.2006 FOLKomín 2006 ocima Edgara Allana Fnuka - unikátní reportáže z prípravy pražského festivalu! (FOLKtime.cz)    Tisk
Novinky

Fotografii E.A. Fňuka bohužel zatím nemáme k dispozici, otiskujeme tedy prozatím alespoň foto jeho šesti dcer.Jistě již víte, že i letos uzavře letní folkovou sezónu tradiční pražský festival FOLKomín, jehož desátý ročník se o předposlední zářijové sobotě, tedy 23. září, uskuteční na osvědčeném místě - v ekologickém centru Toulcův dvůr v Praze 10-Hostivaři.

Protože jsme se tentokrát rozhodli neponechat nic náhodě, oslovili jsme známého chomutovského publicistu Edgara Allana Fňuka, který nám přislíbil pomoc s propagací celého festivalu a rozhodl se pro vás zde na FOLKtime.cz připravit celou sérii zajímavých reportáží o přípravě této folkové společenské události.

Edgar Fňuk pochopitelně není žádné máslo, a tak kromě reportáží z příprav vás  již v příštím týdnu čekají také krátké profily účinkujících a nevšední rozhovory nejen s muzikanty, ale dokonce i pořadateli akce.

Budeme také rádi, když nám napíšete, co všechno byste rádi o FOLKomínu 2006 věděli. Se svými dotazy, podněty a připomínkami se můžete obracet přímo na Edgara, který se na dočasnou dobu usídlil přímo v naší redakci, a tak všechny e-maily, výhružky i pochvaly zaslané vámi na mail Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript bude monitorovat přímo u zdroje a pružně na ně reagovat.

Těšíme se tedy spolu s vámi na zajímavé počtení a samozřejmě vás zveme přímo na festival samotný, který se - jak již bylo řečeno - uskuteční 23. září od 13. hodin v areálu Toulcova dvora v Praze 10-Hostivaři. Soupis všech účinkujících a další podrobné informace naleznete na webové adrese www.folktime.cz/folkomin.


Sdílet na...
Komentáře pro tento článek
Přidat Nový Hledat RSS
Jméno:
Email:
 
Název:
Naše hlavní město
 antispamová kontrola
UBBKód:
[b] [i] [u] [url] [quote] [code] [img] 
 
 
:-D:-):-(:-0:shock::confused:8-):lol::-x:-P:oops::cry::evil::twisted::roll::wink:
:!::?::idea::arrow:
 
Internetové odkazy vkládejte pomocí UBBKódu (4. ikona zleva)!
 
Prosím, opište anti-spamový kód, který je zobrazen v obrázku. Pokud Vás obtěžuje zadávání tohoto kódu, zaregistrujte se a pište komentáře jako přihlášený uživatel.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."