gototop
04.01.2010 FOLKfórum opět na FOLKtime.cz! (FOLKtime.cz)    Tisk
FOLKfórum

Naši milí čtenářové a čtenářky,

po dlouhých letech jsme se rozhodli resuscitovat rubriku FOLKfórum. Poslední článek FOLKfóra, z klávesnice našeho dnes již bývalého kolegy Jirky Pobřísla vyšel 28. července roku 2003. Protože si myslíme, že tato rubrika má na FOLKtime.cz své místo a smysl, hodláme vždy přibližně jednou za měsíc oslovit respondenty z řad muzikantů, novinářů, pořadatelů a prostě lidí, kteří se okolo této muziky motají. Odpovědi některých z nich najdete i ve starších článcích FOLKfóra a tak se budete moci podívat na jejich případný názorový vývoj…

Otázky plánujeme pokud možno aktuální, někdy však zkusím oprášit i ty starší, nadčasové. Pokud byste se chtěli na něco zeptat, pošlete své návrhy na emailovou adresu redakce zavináč folktime.cz a do předmětu zprávy napište FOLKfórum – dotazy.


Sdílet na...
Komentáře pro tento článek
Přidat Nový Hledat RSS
Jméno:
Email:
 
Název:
Naše hlavní město
 antispamová kontrola
UBBKód:
[b] [i] [u] [url] [quote] [code] [img] 
 
 
:-D:-):-(:-0:shock::confused:8-):lol::-x:-P:oops::cry::evil::twisted::roll::wink:
:!::?::idea::arrow:
 
Internetové odkazy vkládejte pomocí UBBKódu (4. ikona zleva)!
 
Prosím, opište anti-spamový kód, který je zobrazen v obrázku. Pokud Vás obtěžuje zadávání tohoto kódu, zaregistrujte se a pište komentáře jako přihlášený uživatel.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."