gototop
20.11.2019 Jindra Černohorský: Řekni mi... na Startovači (Folk žije!)    Tisk
PR
Ahoj kamarádi, přátelé a vy všichni, kteří nás jakkoli podporujete a fandíte nám. 
Když se narodí dítě, je to vždy velká událost a zázrak. Pro kapelu je takovým dítětem nové album. Jsou s ním spojená očekávání, jak se bude posluchačům líbit. V radostném očekávání je i Jindra Černohorský se svojí kapelou. Připravované album je o mnoha podobách lásky a vztahů. V každé písni najdete naději, která je pro život člověka tak důležitá. Jindrova nejhlubší naděje přesahuje tento svět, ale rozumí lidem, kteří to mají jinak. Každý máme kolem sebe mnoho kamarádů a přátel, kterým dnes můžeme něco důležitého říct. Třeba, že je máme rádi a že jsou pro nás důležití a že náš svět bez nich, by byl mnohem chudší. Možná to od nich neuslyšíme přímo, ale každý touží slyšet něco hezkého i když nevysloví nahlas Řekni mi…
Jindra Černohorský: Řekni mi...
Jindra Černohorský: Řekni mi...
zdroj: Startovač
Řekni mi… je i název právě dokončovaného alba, z naší produkce, v hudební režii Petra Novotného, Petra Havrdy a Petra Michala (všichni neodmyslitelně spjatí se Žalmanem). Rádi bychom vám touto cestou doporučili Jindrův projekt na serveru Starovac.cz, který si zaslouží vaši pozornost.
Věříme, že společně dokážeme tento projekt dokončit.  Připravili jsme pro vás tady na Startovači řadu odměn, které začínají třeba tím, že podpoříte dobrou věc a bude vás hřát příjemný pocit, či získání nahrávek v mp3 dříve, než deska vyjde, až po koncert celé kapely u vás doma s podepsanými CD. Záleží jen na vás, co si vyberete. Máme radost z toho, že můžeme společně s vámi vytvořit jednu velkou hudební rodinu, která vyznává určité hodnoty a věří, že například s láskou se dojde dál než s nenávistí.
Za celý produkční tým a kapelu děkuje
Ivan Kurtev

Sdílet na...
Komentáře pro tento článek
Přidat Nový Hledat RSS
Jméno:
Email:
 
Název:
Naše hlavní město
 antispamová kontrola
UBBKód:
[b] [i] [u] [url] [quote] [code] [img] 
 
 
:-D:-):-(:-0:shock::confused:8-):lol::-x:-P:oops::cry::evil::twisted::roll::wink:
:!::?::idea::arrow:
 
Internetové odkazy vkládejte pomocí UBBKódu (4. ikona zleva)!
 
Prosím, opište anti-spamový kód, který je zobrazen v obrázku. Pokud Vás obtěžuje zadávání tohoto kódu, zaregistrujte se a pište komentáře jako přihlášený uživatel.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."